Atribuită Cumpărare directă

RAMIFICATIE PP 110/50/4=2BUC,REDUCTIE PP0/32=2BUC, COT PP 110/45=2BUC,COT PP 32/45=6BUC,TEAVA PP 32/0, 1/2M2BUC MUFA PP110=1BUC,TEAVA PVC 110/1 1M=1BUC,SILICON SANITAR ALB 280ML=2BUC

Număr anunț
DA26852574
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARA (CUI 4269282)
Furnizor / câștigător
CHELBA RAPID SRL (CUI 1854575)
Cod CPV
44160000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
139,60 RON
Valoare atribuită
139,60 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

139,60 RON

din 139,60 RON estimat