Atribuită
Cumpărare directă
Camera web Serioux Full HD 1080p, chipset SONIX 2279+ 2053, microfon incorporat, rata cadre 30fps, rezoluție maximă video 1920*1080, format video MJPG / YUY2, senzor CMOS 2.0 Mega pixeli pentru imagine, tipul focalizării manuală, control automat saturație, contrast, acutanță, echilibru de alb, expunere, tensiune DC 5V, conector USB2.0, Plug and play, compatibilitatea sistemului Windows XP, Vista, 7,8,10 & Mac, unghi de filmare 70°.
- Număr anunț
- DA26865339
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Psihiatrie Cronici Siret (CUI 15487479)
- Furnizor / câștigător
- AXA COMPUTERS GRUP S.R.L. (CUI 17042388)
- Cod CPV
- 30237240-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 252,10 RON
- Valoare atribuită
- 252,10 RON
- Data publicării
- 19.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.