Atribuită Cumpărare directă

6032549 PFL DUR CL1 3MM 1,70 X 2,44M 14 BUC 5010274 BANDA MASCARE BAUDEMAN 50MX30MM 4359-42 30 BUC 6006654 SAIBA PLATA SPECIAL DIN522C M6x24x1,2 ZA 1.000,00 BUC 5009716 SURUB RIG. AUTOFI. 212/3,5X35MM(250 BUC) 4 CUT

Număr anunț
DA26877276
Autoritate contractantă
U.M. 0658 TARGU JIU (CUI 4246394)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
730,74 RON
Valoare atribuită
730,74 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

730,74 RON

din 730,74 RON estimat