Atribuită Cumpărare directă

Acetonitrile - CHROMASOLV® gradient grade, for HPLC, >=99.9%/N-Vanillylnonanamide analytical standard, 100MG/FOLIN & CIOCALTEU'S PHENOL REAGENT, 500ML/B-GLUCURONIDASE TYPE B-I, 100KU

Număr anunț
DA26847871
Autoritate contractantă
Institutul de Biologie si Patologie Celulara '' Nicolae Simionescu'' (CUI 4364268)
Furnizor / câștigător
REDOX LIFE-TECH SRL (CUI 30913330)
Cod CPV
24326000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.614,65 RON
Valoare atribuită
1.614,65 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
19.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.614,65 RON

din 1.614,65 RON estimat