Atribuită
Cumpărare directă
Proiectare sistem de alarmare impotriva efractiei (supraveghere video, control si alarmare impotriva efractei0 COD SI DENUMIRE CPV: 32323500-8 Sistem video de supraveghere (Rev.2) DESCRIERE: Proiectare sitem de alarmare impotriva efractiei (supraveghere video, control acces si alrmare impotriva efractei ) -subsitem de supraveghere video -subsitem de alrmare impotriva efractiei. -subsitem de control acces Printare x 3 exemplare Vizita in teren preluare date (transport si diurna)
- Număr anunț
- DA26861706
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 32323500-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.500 RON
- Valoare atribuită
- 14.500 RON
- Data publicării
- 19.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.