Atribuită
Cumpărare directă
Dacia Logan STEPWAY Blue dCi 95 EURO6 Culoare metalizata bleu azurite (albastru). Motorizare: diesel Capacitate cilindrica 1461 cmc - Putere motor: 70 kW Aer conditional automat Geamuri electrice fata si spate Proiectoare de ceata Jante de otel 16"cu anvelope de vara Senzori si camera video pentru asistenta parcare spate. Roata de rezerva de dimensiuni reduse. Accesorii: - trusa securitate, - covorase cauciuc, - RCA 30 zile, - numere provizorii 30 zile - set 4 anvelope de iarna 16" Achizitia se va face cu respectarea ofertei nr 444. Garantie 36 luni in limita a 100.000 km, oricare dintre cele doua limite intervine prima. Garantia autoturismului se acorda in conformitate cu prevederile carnetului de garantie Dacia Livrare la depozitul Furnizorului din Bucuresti.
- Număr anunț
- DA26841287
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL BUCURESTI (CUI 4316538)
- Furnizor / câștigător
- RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE SRL (CUI 13943110)
- Cod CPV
- 34110000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 101.768,52 RON
- Valoare atribuită
- 101.768,52 RON
- Data publicării
- 17.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.