Atribuită Cumpărare directă

Servicii inrolare platforme electronice de plata format din modulele : -Platforma plati online CityOn -Inrolare in serviciul Ghiseul.ro APLxPERT.

Număr anunț
DA26869168
Autoritate contractantă
Comuna Vladimirescu (CUI 3519615)
Furnizor / câștigător
SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI 12018818)
Cod CPV
72600000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat