Atribuită Cumpărare directă

Carton laser/inkjet A4 160g Color Printing 250/top Clairefontaine TOP 1 25.06 25.06 2 Etichete 24/A4 70x37 100/cutie Cutie 1 22.59 22.59 3 Mina creion mecanic 0.7mm 12/cutie Schneider HI-Polymer Cutie 20 1.89 37.80 4 Textmarker 4/set Schneider Job SET 20 6.8 136.00 5 Marker permanent varf rotund 1-3mm Schneider 130 BUC 50 1.69 84.50 6 Caiet mecanic A4 2 inele Austral BUC 40 4.5 180.00 7 Rigla 30cm in etui color BUC 50 0.39 19.50 8 Alifie pentru numarat bani 20g EK BUC 50 3.8 190.00 9 Banda adeziva pentru ambalat 48mmx66m Ubers ROLA 10 1.86 18.60 10 Banda adeziva 18mmx33m Rola 10 0.43 4.30 11 Fisa de magazie A5 fata/verso BUC 100 0.12 12.00 12 Plic C4 alb siliconic 250 buc/cutie cutie 12 37.5 450.00 13 Plic C5 alb siliconic 500 buc/cutie Cutie 6 45 270.00 14 Cub notite adezive 75x75mm 450 file cub multicolor Forster Buc 30 3.48 104.40 15 Fluid corector NN 20ml BUC 20 1.27 25.40 16 Banda cauciuc 100g/punga Buc 10 1.71 17.10 17 Capsator 30 file Novus Stabil BUC 30 16.34 490.20 18 Decapsator Forster BUC 10 0.98 9.80 19 Perforator metalic 30 file P302 BUC 5 12.97 64.85 Valoare fara T.V.A. = 2162.10 LEI

Număr anunț
DA26864844
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL DOLJ (CUI 4332118)
Furnizor / câștigător
AUSTRAL TRADE SRL (CUI 3738836)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.162,10 RON
Valoare atribuită
2.162,10 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.162,10 RON

din 2.162,10 RON estimat