Atribuită Cumpărare directă

TEAVA RECTANGULARA 20X20X2.0 - 1080 ML - 4.15 RON/ML TEAVA ROTUNDA 20X2.9 - 30 ML - 15.52 RON/ML TOTAL: 4947.60 RON

Număr anunț
DA26836928
Autoritate contractantă
RIAL SRL (CUI 1107650)
Furnizor / câștigător
WORLD CLASS DISTRIBUTION SRL (CUI 32522592)
Cod CPV
44163100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.947,60 RON
Valoare atribuită
4.947,60 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.947,60 RON

din 4.947,60 RON estimat