Atribuită Cumpărare directă

Boya BY-WM8 PRO-K2 Linie Wireless UHF cu Microfon Lavaliera (TX+TX+RX) Comprimare-expandare digitala Pana la 48 canale selectabile Pana la 32 MHz latime de banda de transmisie Gama de transmisie: pana la 100 de metri Alimentare: doua baterii AA Timp de operare: peste 6 ore

Număr anunț
DA26861616
Autoritate contractantă
Complexul Cultural Sportiv Studentesc TEI (CUI 4340200)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
32351000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
671,43 RON
Valoare atribuită
671,43 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

671,43 RON

din 671,43 RON estimat