Atribuită
Cumpărare directă
Achizitionare servicii dezinfectie Serviciul de Probatiune Vâlcea. Efectuarea unei dezinfecții cu UV de tip C (nebulizare) şi biocide după cum urmează: - suprafața desfășurată ce trebuie dezinfectată este de 398 mp x 2,5 (coeficient conform Ordinului Ministerului Agriculturii şi Industriei Alimentare nr. 176/1981 în care se regăsesc tavanele, pereţii despărţitori, uşile, caloriferele, echipamente IT şi de comunicatii etc. ) = 995 mp - Birouri + Anexe (holuri, băi etc) ; - substanța dezinfectantă utilizată trebuie să fie eficientă în distrugerea totală a virusului COVID 19.
- Număr anunț
- DA26852244
- Autoritate contractantă
- Directia Nationala de Probatiune (CUI 32967779)
- Furnizor / câștigător
- EVE & ILIMAR S.R.L. (CUI 41390610)
- Cod CPV
- 90921000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 348,25 RON
- Valoare atribuită
- 348,25 RON
- Data publicării
- 18.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.