Atribuită Cumpărare directă

Va rugam sa asteptati comanda ferma a Biroului Aprovizionare; livrarea se va face la sediul autoritatii contractante str.Spiru Haret, nr.6, 120242, Buzau, Judetul Buzau. Sfoara bumbac 100g/ghem, 50m buc 2; Corector fluid cu burete, 20 ml buc 3; Cutie pentru arhivare 350x 250 x 150mm buc 100; Dispozitii plata(catre caserie) carnet 4; DOSAR INCOPCIAT 1/1 50; Saci menajeri 120 l, latime 90 cm, 10 buc/set set 2;

Număr anunț
DA26862722
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA (CUI 22987337)
Furnizor / câștigător
KOREKT PRINT PAPER SRL (CUI 27773873)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
245,60 RON
Valoare atribuită
245,60 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

245,60 RON

din 245,60 RON estimat