Atribuită Cumpărare directă

Fereastra pvc cu termopane - 1940 lei fara TVA/buc. 2270 x 2070=4,699mp/buc buc-3 Rama cu plase - 130 lei fara TVA/buc. 1000x650 buc-10

Număr anunț
DA26846367
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA OVIDIUS CONSTANTA (CUI 4301332)
Furnizor / câștigător
COMPETIŢIA DIVERS SRL (CUI 33597984)
Cod CPV
45421130-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.120 RON
Valoare atribuită
7.120 RON
Data publicării
18.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.120 RON

din 7.120 RON estimat