Atribuită
Cumpărare directă
1.Usi din Aluminiu- 2 buc x 7200 lei = 14400 lei + TVA Latime 1140 mm;inaltime 3295 mm -profil Schuco-AWS 70HI,RAL 7040 cu geam tripan Lowe 4 mm (interior) + Float 4 mm + Four Seasons 4 mm (exterior) + Argon si panel termoizolant in partea inferioara . 2.Usa din Otel - 1 buc x 23600 lei = 23600 lei + TVA Latime 1145 mm;inaltime 3745 mm -Profil Perete Cortina cu izolare termica,Sistem profil VISS 50, RAL 7040 cu geam tripan 6 mm ESG – 6 mm ESG – 4.4.2 Duplex Lowe si panel termoizolant in partea inferioara .
- Număr anunț
- DA26876690
- Autoritate contractantă
- SENATUL ROMANIEI (CUI 4284070)
- Furnizor / câștigător
- AVDELA 2000 SERV-COM SRL (CUI 13207980)
- Cod CPV
- 44221200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 38.000 RON
- Valoare atribuită
- 38.000 RON
- Data publicării
- 23.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.