Atribuită
Cumpărare directă
Lame bisturiu din otel carbon ROTH, sterile, model 23, pachet cu 12 buc - 2 pachete. Lame pentru microscop ISOLAB, model superior, zona alba, margini slefuite, pachet cu 50 bucati - 6 pachete. Lamele Marienfeld, 22 * 50 mm, pachet cu 1000 buc - 1 pachet.
- Număr anunț
- DA26849666
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 42113172-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 484,05 RON
- Valoare atribuită
- 484,05 RON
- Data publicării
- 18.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.