Atribuită Cumpărare directă

Cantar mecanic din otel(200 kg) cu taliometru (75-200 cm), prevazut cu roti pt mutare usoara Caracteristici . Capacitate max: 200 kg Toleranta: 100 g; Greutate cantar: 17 kg; Dimensiuni: 275 x 1485 x 530 cm Marime platforma: 375 x 275 cm

Număr anunț
DA26862459
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
Furnizor / câștigător
CARTO - PLAST SRL (CUI 22847422)
Cod CPV
42923200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.654 RON
Valoare atribuită
1.654 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.654 RON

din 1.654 RON estimat