Atribuită Cumpărare directă

TONER RICOH MPC2051 CYAN 1 BUC X 450 LEI -TONER RICOH MPC2051 YELLOW 1 BUC X 450 LEI -TONER RICOH MPC2051 MAGENTA 1BUC X 450 LEI

Număr anunț
DA26855492
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "BAMBI (CUI 17968479)
Furnizor / câștigător
DOT TEHNIC SRL (CUI 27002429)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.350 RON
Valoare atribuită
1.350 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.350 RON

din 1.350 RON estimat