Atribuită Cumpărare directă

ClinChem Multi Control (level 2), flacon 5 ml, producator Mindray

Număr anunț
DA26871617
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE GATAIA (CUI 4483811)
Furnizor / câștigător
ZONEMED BIOMETRIX SRL (CUI 25638242)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110,32 RON
Valoare atribuită
110,32 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

110,32 RON

din 110,32 RON estimat