Atribuită
Cumpărare directă
Se achiziţioneaza servicii de formare profesionala in domeniul achizitiilor publice pentru personalul din cadrul UAT Comuna Sahateni responsabil de efectuarea achizitiilor ( consilier juridic), CONFORM REFERATULUI DE NECESITATE NR. 6909/13.11.2020. Cursul se va desfasura in perioada 23-27 noiembrie 2020.
- Număr anunț
- DA26870090
- Autoritate contractantă
- COMUNA SAHATENI (CUI 4055726)
- Furnizor / câștigător
- HARRISON CONSULTING & MANAGEMENT SRL (CUI 27769473)
- Cod CPV
- 80530000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.100 RON
- Valoare atribuită
- 1.100 RON
- Data publicării
- 20.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.