Atribuită Cumpărare directă

Ubiquiti UniFi UAP AC Mesh UAP-AC-M, 802.11AC Indoor/Outdoor Access Point, 24V/802.3af PoE, alb

Număr anunț
DA26864725
Autoritate contractantă
Comuna Boghis (CUI 17720391)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
32420000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
363,85 RON
Valoare atribuită
363,85 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

363,85 RON

din 363,85 RON estimat