Atribuită Cumpărare directă

Pachet stingatoare de incendiu (extinctoare) conform oferta nr. 201119-1 / 19.11.2020, continand: Stingator cu spuma aeromecanica, carosabil, tip SM50 - 4 bucati , Stingator cu spuma aeromecanica portativ tip SM6 - 4 bucati, Stingator cu pulbere ABC, portativ, tip P9 - 1 bucata, Stingator cupulbere ABC, portativ, tip P6 - 18 bucati, Stingator cu pulbere ABC, portativ , tip P3 - 1 bucata, Stingator cu dioxid de carbon, portativ, tip G5 - 8 bucati, Stingator cu dioxid de carbon, portativ, tip G2 - 12 bucati

Număr anunț
DA26873462
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU OPTOELECTRONICA - INOE 2000 (CUI 9113623)
Furnizor / câștigător
GECOMAR 60 EXIM SRL (CUI 6365251)
Cod CPV
35111300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.418 RON
Valoare atribuită
7.418 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.418 RON

din 7.418 RON estimat