Atribuită Cumpărare directă

Pungi pentru transport probe cu buzunar dublu 16x16x23 mm scris cu portocaliu biohazard + latura matuita - portocalii; Set 1000 buc; - Polietilenă transparentă - Suprafață mare de scriere cu riscuri biografice tipărite - Buzunar dublu pentru a păstra documentele separate de container - Sigiliu închis cu fermoar - Marca CE

Număr anunț
DA26861747
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica a Judetului Brasov (CUI 11287567)
Furnizor / câștigător
DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.040 RON
Valoare atribuită
7.040 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.040 RON

din 7.040 RON estimat