Atribuită Cumpărare directă

Ulei H46/20L 1X 108.4 ANVELOPA 315/70R22.5 156/150L 2X 1223.53 SCHIMBAT SI ECHILIBRAT ANVELOPE AUTOUTILITARA 1X 80 Bec H3 24V 70W PK22s 2X 7.56 BEC 12V SOFIT 2SMD 1X 10.08 APA DISTILATA 6X 1.43

Număr anunț
DA26867992
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE SALUBRIZARE TOPLIŢA (CUI 38585484)
Furnizor / câștigător
TESLO-COM AUTO SRL (CUI 13267817)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.669,24 RON
Valoare atribuită
2.669,24 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.669,24 RON

din 2.669,24 RON estimat