Atribuită Cumpărare directă

Baton ciocolata Rom 30g; Drojdie 10 g; Esente Rom/Vanilie 25 ml; Fasole uscata, 25 kg sac; Malai 1 kg; Napolitane Joe 40 g; Rosii decojite 850 g Sare; iodata 1 kg; Secretul Gustului legune 75 g;

Număr anunț
DA26862487
Autoritate contractantă
Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica pentru Persoane Adulte cu Handicap Nedelea (CUI 2843507)
Furnizor / câștigător
ROMCONSTANT IMPEX GHEORGHE STEFANICA S.R.L. (CUI 5351487)
Cod CPV
15842220-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.243 RON
Valoare atribuită
2.243 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.243 RON

din 2.243 RON estimat