Atribuită
Cumpărare directă
Pachet pungi ce contine: -18cm/30cm x 10 cm burduf – 30 buc – 4.16 RON/buc. + TVA - 124.80 lei +TVA -26cm/26cm x 8 cm burduf – 150 buc – 3.77 RON/buc. + TVA - 565.50 lei +TVA -16 cm/25 cm x 7 cm burduf -50 buc – 3.38 RON/buc. + TVA - 169 lei +TVA -13 cm/36 cm x 9 cm burduf – 50 buc – 3.77 RON/buc. + TVA 188.50 lei +TVA -34 cm/47 cm x 20 cm burduf – 50 buc 6.11 RON/buc. + TVA - 305.50 lei +TVA Valoare totala: 1.353,30 lei fara TVA
- Număr anunț
- DA26874962
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA – U.M. 0149 F BUCURESTI (CUI 4283635)
- Furnizor / câștigător
- UNIQUE PROMO S.R.L. (CUI 36232419)
- Cod CPV
- 18938000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.353,30 RON
- Valoare atribuită
- 1.353,30 RON
- Data publicării
- 20.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.