Atribuită
Cumpărare directă
Detergent pentru vase Pur sau Fairy 500 ml buc 9 3.13 28.17 2 Ace automat 1 L buc 3 5.11 15.33 3 Axion pasta cutie 225gr buc 10 3.99 39.90 4 Bureti de vase canelati buc 30 0.34 10.20 5 Detergent lichid pentru geamuri Clin 500ml buc 15 5.04 75.60 6 Vanish 2L buc 4 23.17 92.68 7 Perwol pentru rufe negre 2.7L buc 1 32.94 32.94 8 Perwol pentru rufe albe 2.7L buc 1 32.94 32.94 9 Hartie igienica role mari rola 130 3.49 453.70 10 Detergent pardoseala(gersie - faianta)Sano Florio,ambalat la 2L buc 9 23.99 215.91 11 Lenor 1L buc 10 7.34 73.40 12 Asevi - ambalat la bidon 5L buc 5 47.53 237.65 13 Ariel, punga 4kg pg 6 36.45 218.70 14 Dero Surf detergent manual pentru rufe ozon 450 gr pg 20 2.47 49.40 15 Prosop de bucatarie, 3 straturi, 2 role/set rola 62 3.13 194.06 16 Sapun lichid 4l bidon 5 35.39 176.95 17 Spray antipraf(Pronto)maro buc 5 9.58 47.90 18 Cif curatenie buc 5 5.92 29.60 19 Detartrant pentru WC 1L buc 3 5.69 17.07 20 Domestos ambalat la bidon 5L buc 2 28.99 57.98 TOTAL 2100.08 Preturile din oferta sunt in LEI si nu contin TVA; Costul transportului este inclus in pret (livrare franco- beneficiar); Termen de livrare maxim 5 zile de la receptionarea comenzii ferme; Produsele vor fi insotite de factura fiscala, certificate de calitate/declaratie de conformitate Termen de plata maxim 30 de zile de la emiterea facturii.
- Număr anunț
- DA26868215
- Autoritate contractantă
- TEATRUL C.I.NOTTARA (CUI 4266634)
- Furnizor / câștigător
- BOGMAR SRL (CUI 10979365)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.100,08 RON
- Valoare atribuită
- 2.100,08 RON
- Data publicării
- 20.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.