Atribuită Cumpărare directă

Solicitam achizitionarea de markere cu vopsea: 6 de culoare albastra, 5 de culoare neagra, 3 vopsea metalizata auriu, grosimea de scriere : 1 mm

Număr anunț
DA26863382
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA PANAIT CERNA TULCEA (CUI 4026640)
Furnizor / câștigător
INK BIROTICA SRL (CUI 32794252)
Cod CPV
30192125-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
115,36 RON
Valoare atribuită
115,36 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

115,36 RON

din 115,36 RON estimat