Atribuită Cumpărare directă

Inscrierea in cartea funciara a drumurilor din cadrul UAT- ului. Se va intocmi documentatia de specialitate cu piesele componente, din care va rezulta extrasul de carte funciara. Se vor pune la dispozitie documentele de proprietate,HG, etc..

Număr anunț
DA26874819
Autoritate contractantă
COMUNA TALPA (CUI 6826843)
Furnizor / câștigător
CTD TOPO SRL (CUI 37577149)
Cod CPV
71354300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.800 RON
Valoare atribuită
10.800 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.800 RON

din 10.800 RON estimat