Atribuită Cumpărare directă

Reparat autoturismul ITM COVASNA Autoturismul: CV07YTM Piese: 286 CU TVA Manopera 143 cu tva

Număr anunț
DA26881605
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA COVASNA (CUI 12527790)
Furnizor / câștigător
MISU SRL (CUI 15884436)
Cod CPV
50112000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
360,50 RON
Valoare atribuită
360,50 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

360,50 RON

din 360,50 RON estimat