Atribuită
Cumpărare directă
Gel dezinfectant de maini, cu alcool 70%, 500 ml, produs biocid, avizat de catre Ministerul Sanatatii. Eficacitate: levuricida (UNE EN 13624) – Candida albicans CECT 1394 bactericida (UNE EN 13727: 2012+A2) – Pseudomonas aeruginosa CECT 116, Escherichia coli K12 CECT 433, Staphylococcus aureus CECT 239, Enterococcus hirae CECT 4081 bactericida (UNE EN 1500) – Escherichia coli K12 CECT 433 Mod de ambalare: sticla PET (polietilena) cu capac Push-Pull polipropilena Domeniul de utilizare: igiena umana Timp de actiune: 30 secunde Aviz Biocid nr. 5055BIO/01/12.24
- Număr anunț
- DA26896590
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI 54760)
- Furnizor / câștigător
- GXC OFFICE S.R.L. (CUI 25462757)
- Cod CPV
- 33741300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 38.000 RON
- Valoare atribuită
- 38.000 RON
- Data publicării
- 24.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.