Atribuită Cumpărare directă

MĂŞTI DE PROTECŢIE - 10.000 bucăţi, 200 cutii a 50 bucati/cutie, în conformitate cu Formularul de propunere tehnică și financiară transmis de dvs. prin e-mail și înregistrat la sediul CJ Alba sub nr. 25712/17.11.2020. OBS.: Operatorii economici care se află în situații potential generatoare de conflict de interese in sensul art. 59-60 din Legea 98/2016, vor refuza prezenta achizitie directa. Persoanele cu functii de decizie sunt publicate pe site-ul www.cjalba.ro.

Număr anunț
DA26860907
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Furnizor / câștigător
CORA OFFICE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 40339325)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.500 RON
Valoare atribuită
2.500 RON
Data publicării
19.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.500 RON

din 2.500 RON estimat