Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL CONTINE CF OF 2439/13.11.2020.

Număr anunț
DA26870877
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.404 RON
Valoare atribuită
1.404 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.404 RON

din 1.404 RON estimat