Atribuită
Cumpărare directă
ICO AGRAFE METAL 50MM/100 KPM SET 8 NOTES ADEZ/DIV SCR CUB COLOR CU SUP/800 SCR REZERVA CUB COLOR 500 GPV PLIC LC6 SILIC/200BUC DAC FISA MAGAZIE A5/140GR RTC SUPORT ACC BIROU MESH NUSA BANDA ADEZ. TRANSP/4 SCR BANDA AD+DISP 19MMX33 ICO CAPSE METAL 24/6 ICO CAPSE METAL NR 10 SCR MAPA CU ELAST DRB CALEND PERETE IMAGINI VLA INELE PL.DIAM. 16MM/2 DESQ FOLIE LAMINAT. A4 80 VLA FOLIE LAMINAT A3/80 M ARH SFOARA BUMBAC 6/SET VLA CARTON ALB 250C/160G BLC YELLOW H COP A4/80GR EDD TEXTMARKER VF TESIT/4 BIC CREI.GRAFIT HB 650/SE BIC PIX ROUND STIC ALBS,6 ARH DOSAR PP/A4/50 BUC RTC DOSAR PP PERF/25 BUC PGN FILE PROT CRIST 40 MC RTC DOSAR CU SINA A4/25 B HER BIBL.PP ALBS A4/8 HER BIBL.PP VERDE A4/8 RTC BIBL.PP LUX ALBS A4/5 RTC BIBL.PP LUX NG.A4/5 C RTC BIBL.PP LUX ROSU A4/5 RTC BIBL.PP LUX VER A4/5C
- Număr anunț
- DA26875197
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC " SERBAN VODA " SLANIC (CUI 2845540)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 42964000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.027,18 RON
- Valoare atribuită
- 2.027,18 RON
- Data publicării
- 21.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.