Atribuită Cumpărare directă

Boxe Stereo Trust Remo 2.0 Speaker Set TR-17595, necesare pentru desfasurarea alegerilor Parlamentare din data de 6 decembrie 2020. Produsele trebuie sa fie insotite de: Certificat de garantie, Declaratie de conformitate/Certificat de calitate.

Număr anunț
DA26875270
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE STATISTICA (CUI 7593088)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
32342412-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.534,50 RON
Valoare atribuită
1.534,50 RON
Data publicării
21.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.534,50 RON

din 1.534,50 RON estimat