Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare albume fotografice din colectia artistului-fotograf Florin Andreescu, astfel: - 10 buc. Romania Souvenir - 15 buc. Romania - Anotimpuri - 1 buc. - Romania o amintire fotografica - 5 buc. Romania- Oameni, locuri si istorii II

Număr anunț
DA26875047
Autoritate contractantă
Ministerul Afacerilor Externe (CUI 4266863)
Furnizor / câștigător
AD LIBRI SRL (CUI 14147843)
Cod CPV
22841000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.915 RON
Valoare atribuită
2.915 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
23.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.915 RON

din 2.915 RON estimat