Atribuită
Cumpărare directă
Desktop PC Pc expert Intel i5-6500 8 gb ddr4 ram 256 ssd hdd + hdd 1 tb dvd 450 watt- Case Segotep AND- mainboard Gigabyte-H110M-S2H (bulk) Win 10 pro DesktopPC Intel Core i5 4570, 8 gb ddr3, 240 gb ssd, 1000gb hdd DVD, Carcasa Spacer Mercury cu Sursa 450W + Windows 10 pro
- Număr anunț
- DA26872754
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN CONSTANTA (CUI 7453157)
- Furnizor / câștigător
- ITEK PRO SERVICES SRL (CUI 32056077)
- Cod CPV
- 30213300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.440 RON
- Valoare atribuită
- 3.440 RON
- Data publicării
- 20.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.