Atribuită Cumpărare directă

Publicarea comunicat de presă format 20.9x12.9, grafica alb-negru, în ediția tipărită a ziarului PIAȚA SEVERINEANĂ, in editia de marti 24 noiembrie 2020, conform solicitarii de oferta de pret nr. 5294/19.11.2020 si a ofertei de pret nr. 296/20.11.2020

Număr anunț
DA26871320
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA ADMINISTRATIA PORTURILOR DUNARII FLUVIALE S.A. GIURGIU (CUI 1284717)
Furnizor / câștigător
PIATA SEVERINEANA S.R.L. (CUI 15141598)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
755,36 RON
Valoare atribuită
755,36 RON
Data publicării
20.11.2020 00:00
Data finalizării
20.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

755,36 RON

din 755,36 RON estimat