Atribuită
Cumpărare directă
Pulpa de porc va fi dezosata, fasonata, degresata, conform contractului si a comenzii 3050 din 18.11.2020. Livrarea se va face conform graficului de livrare atasat. Produsele vor fi insotite de declaratie de conformitate. Termenul de valabilitate a produselor va fi de minim 5 zile de la data receptiei Comanda a fost trimisa prin email.
- Număr anunț
- DA26858039
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
- Furnizor / câștigător
- INDUSTRIALIZAREA CARNII (KOSAROM) SA (CUI 1997087)
- Cod CPV
- 15113000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.146,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.146,60 RON
- Data publicării
- 19.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.