Atribuită
Cumpărare directă
DSLR compatibile: EOS 1100D,EOS 1200D,EOS 5DS,EOS 5DS R,EOS 5D Mk III,EOS 5D Mk IV,EOS 6D,EOS 5D Mk II,EOS 60Da,EOS60D,EOS 7D,EOS 7D Mk II,EOS 70D,EOS 80D,EOS 90D Mirrorless compatibile: EOS R Canon LP-E6N este acumulatorul original dedicat aparatului DSLR Canon 7D Mark II, dar este compatibil cu toate aparatele care functioeaza cu versiunea anterioara, Canon LP-E6:• Canon EOS 5D Mark IV• Canon EOS 5D Mark III• Canon EOS 5D Mark II• Canon 7D Mark II• Canon EOS 7D• Canon EOS 60D• Canon EOS 70D• Canon EOS 6D Canon RC-6 Telecomanda Wireless Numar de referinta: 1039692 Pret de catalog: 75,55 RON / Unitate de masura Unitate de masura: bucata Cod si denumire CPV: 38650000-6 Echipament fotografic (Rev.2) Descriere: telecomanda - baterie tip CR2032 - husa - instructiuni
- Număr anunț
- DA26874992
- Autoritate contractantă
- Institutul National al Patrimoniului (CUI 10444949)
- Furnizor / câștigător
- F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
- Cod CPV
- 38650000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 411,60 RON
- Valoare atribuită
- 411,60 RON
- Data publicării
- 20.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.