Atribuită
Cumpărare directă
MATCTII2739 GLET CERESIT CT 126 5 KG BUC 1.00*10.08 5946062000037 DANKE LAVABIL INT. 15L ALB BUC 3.00*78.07 6421948097701 TRAFALET FIR POLIACRIL VERDE-DUNGAT 250MM 5MM BUC 1.00*19.24 6421948076003 GRATAR PVC 265*285MM BUC 1.00*3.19 6420552301006 AMORSA ACRILICA SENTOSA 1:10 BUC 1.00*10.00 9002588452494 BANDA ADEZIVA 4524 HM 50M/48MM BUC 3.00*8.32 6421948076645 FOLIE DE PROTECTIE 0 02MM BUC 3.00*4.87
- Număr anunț
- DA26872381
- Autoritate contractantă
- Directia generala de asistenta sociala si protectia copilului Cluj (CUI 5013699)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 316,30 RON
- Valoare atribuită
- 316,30 RON
- Data publicării
- 20.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.