Atribuită
Cumpărare directă
LOT 6: Sistem ventilare al spațiilor de tip HVAC – 3 buc., conform Invitaţiei de participare nr. 24644/05.11.2020, Caietului de sarcini nr. 24508/03.11.2020, Formularului de propunere tehnică şi financiară au fost publicate pe site-ul CJ Alba, www.cjalba.ro, conform Anunț Publicitate nr. 1181993/06.11.2020 publicat în SEAP şi a ofertei dvs. cu montaj inclus, transmisa prin e-mail in data de 10.11.2020 şi inregistrata sub nr. 25078/10.11.2020. Prezenta achiziție directă realizată prin SEAP este un contract încheiat la distanță iar autoritatea contractantă îşi rezervă dreptul de a returna produsele în termen de 14 zile de la primirea acestora dacă acestea nu corespund.
- Număr anunț
- DA26829216
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- ECOVENT EXPERT SRL (CUI 36931751)
- Cod CPV
- 42520000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.210 RON
- Valoare atribuită
- 12.210 RON
- Data publicării
- 16.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.