Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE INSPECTIE TEHNICA

Număr anunț
DA26825978
Autoritate contractantă
PALATUL NATIONAL AL COPIILOR (CUI 4221268)
Furnizor / câștigător
CNCIR S.A. - Compania Nationala pentru Controlul Cazanelor, Instalatiilor de Ridicat si Recipientelor sub presiune (CUI 27787860)
Cod CPV
71631000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.370 RON
Valoare atribuită
4.370 RON
Data publicării
16.11.2020 00:00
Data finalizării
17.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.370 RON

din 4.370 RON estimat