Atribuită
Cumpărare directă
Specificatii: Consum:38W Putere UV : 38W ,undă 253,7nm Suprafață dezinfectare: max 50mp Telecomandă cu timpi de folosire presetat: DA -5m. Material: oțel inoxidabil Tensiune alimentare:AC 220-240V/50-60Hz Tip tub : Quart UV-C Funcții : dublă sterilizare UVC si Ozon Ore de funcționare : 8000 Grad de protecție: IP20 Timer dezinfectare : 15min / 30min /60min Pornire cu delay :10s Aplicații : interior Efect germicid de până la 99% A nu se utiliza cu personal in incapere Dimensiune: Ø19cm X 43cm Garantie 2 ani.
- Număr anunț
- DA26828588
- Autoritate contractantă
- COMUNA MANASTIREA HUMORULUI (CUI 4535597)
- Furnizor / câștigător
- ONITRADE LTD. SRL (CUI 5945811)
- Cod CPV
- 31515000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 836,96 RON
- Valoare atribuită
- 836,96 RON
- Data publicării
- 16.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.