Atribuită
Cumpărare directă
Achizitia a doua centrale termice MOTAN MAX OPTIMUS, 31 KW, necesare pentru buna functionare a Centrului de Recuperare pentru Copilul cu Handicap Satu Mare, unitate din subordinea DGASPC Satu Mare. Garantarea perioadei de valabilitate a produsului este limita în care produsele îsi pastrează caracteristicile calitative prescrise, dacă au fost respectate conditiile de transport, manipulare, depozitare si începe cu data de fabricatie a acestora. Achizitorul are dreptul de a notifica imediat furnizorului în scris orice plangere sau reclamatie în legatura cu aceasta garantie. Perioada de garantie acordata produselor este de 24 de luni de la data punerii in functiune. In perioada de garantie se va asigura service specializat. Termenul de raspuns in cazul unei solicitari de service in perioada de garantie va fi de maxim 24 de ore. La primirea unei astfel de notificari, furnizorul are obligatia de a intreprinde toate demersurile pentru a remedia defectiunile sau de a inlocui produsul, fara costuri suplimentare.
- Număr anunț
- DA26814329
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Satu Mare (CUI 15418983)
- Furnizor / câștigător
- SAMGEC SRL (CUI 6593861)
- Cod CPV
- 39715210-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.800 RON
- Valoare atribuită
- 4.800 RON
- Data publicării
- 13.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.