Atribuită
Cumpărare directă
36311967 AMBULEX MAN.LATEX M 100BU CU 2 41820333 ALUFIX SACI MENAJ 35L 30B PG 7 32790636 EMEKA MOUNTAIN H.IG.STR.2 BU 1 68817535 B.MONA ALC.SAN.70%500ML B BU 2 32900599 ELMI GEL IGIEN.ALOE 500ML BU 10 54770946 TEO SAP.LIC.SENSI.400ML BU 7 54434402 KOR LIPICI SOLID 8 GR BU 7 46666129 ARH TUSIERA METALICA NETU BU 17 47331590 DON TUS PT STAMPILA 30ML/ BU 10 20304671 ROM ETICH AUTOAD 1/A4,100 CU 1 56924368 DRB COS PT HARTIE/PLASTIC BU 3 47262696 NUSA SFOARA IUTA /15 M/MA BU 2 19800192 BANDA ADEZ.HARTIE 48MMX35 BU 7 34618819 BLC YELLOW H COP A4/80GR CU 2 30480792 BIC PIX ROUND ST CLIC ABS CU
- Număr anunț
- DA26811536
- Autoritate contractantă
- COMUNA BARCANESTI (CUI 2845311)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 968,36 RON
- Valoare atribuită
- 968,36 RON
- Data publicării
- 13.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.