Atribuită Cumpărare directă

ATV320U75N4B- Variable speed drive, ATV320, 7.5 kW, 380…500 V, 3 phases, book, conform Invitatie de participare nr. 37131/06.11.2020 .

Număr anunț
DA26832659
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI 54760)
Furnizor / câștigător
ELECTROGLOBAL S.A. (CUI 16571917)
Cod CPV
31121111-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.544,72 RON
Valoare atribuită
4.544,72 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
17.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.544,72 RON

din 4.544,72 RON estimat