Atribuită Cumpărare directă

INLOCUIRE CENTRALA TERMICA, CF OFERTA SI DEVIZ

Număr anunț
DA26827044
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA AJUDETULUI GALATI (CUI 11314530)
Furnizor / câștigător
TIBER ADI SERVINSTAL SRL-D (CUI 37086362)
Cod CPV
45331100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.613 RON
Valoare atribuită
33.613 RON
Data publicării
16.11.2020 00:00
Data finalizării
17.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.613 RON

din 33.613 RON estimat