Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: 5 buc x Alcool Izopropilic IPA 99% (30lei/buc+tva) 3 buc x manusi pentru mecanici NITRIL M (86 lei/buc + tva) 10 buc x spray aer comprimat 0.6l (12 lei/buc+tva) 5 buc x Cablu premium USB-C USB 3.0 Anker PowerLine 0.9m Alb- (40lei/buc+tva) 3 buc x Cablu premium USB-C USB 3.0 Anker PowerLine 0.9m Negru (53lei/buc+tva) 10 buc x cablu de incarcare +date USB 2.0 la USB -C rezistent 3A T-T 2m Negru 63 lei/buc+tva) 10 buc Adaptor wireless TP-Link TL-WN821N usb 2.0 (34 lei/buc+tva) Toal pachet 1857 lei+TVA
- Număr anunț
- DA26808668
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 44320000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.857 RON
- Valoare atribuită
- 1.857 RON
- Data publicării
- 12.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.