Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de auditare financiară a proiectului cu finantare din fonduri nerambursabile ce constă în realizarea a două Rapoarte de audit financiar unul intermediar la cca 60 % din implememntarea proiectului si unul final la terminarea proiectului respectiv ultima cerere de rambursare.
- Număr anunț
- DA26825837
- Autoritate contractantă
- COMUNA LUNCAVITA (CUI 4508576)
- Furnizor / câștigător
- CIUCĂ AUDIT SRL (CUI 20604370)
- Cod CPV
- 79212100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.000 RON
- Valoare atribuită
- 5.000 RON
- Data publicării
- 16.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.