Atribuită
Cumpărare directă
Denumire producator: CIVCO Tara de resedinta producator: SUA Husa pentru sondă cu ultrasunete de uz general din polietilenă Contine: husa din polietilenă sterilă de 15,2 x 83,8 cm (6 "x 33"), 1 plic gel steril 20gr, elastice colorate, pentru fixarea pe sonda. Sterilizare a produsului prin EO; Etichetare si ambalare corespunzatoare a produsului conform Medical Device Directive
- Număr anunț
- DA26815594
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Grigore Alexandrescu (CUI 4284134)
- Furnizor / câștigător
- TRANS-MENTOR SRL (CUI 18284932)
- Cod CPV
- 44322000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 701,28 RON
- Valoare atribuită
- 701,28 RON
- Data publicării
- 13.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.